O PLATFORME 
HALOCARGO®

NA ŠTARTE JE NAJFÉROVEJŠIA PREPRAVA
UŠETRENÝ ČAS AJ FÉROVÁ CENA!

„PRINÁŠAME FÉROVÚ DOPRAVU!"

Sme HALOCARGO®, platforma, ktorá predstavuje riešenie prepravy tovaru. Už niekoľko rokov spájame dopravcov a zákazníkov v celej EÚ.

Už po niekoľkých mesiacoch podnikania v oblasti prepravy sme zistili, že je veľký záujem o platformu, ktorá by zastrešila spojenie dopravcov a ich zákazníkov. Často sme sa stretávali s vysokou cenou prepravy, ktorá bola navyše veľmi nevyhodná pre zadávateľov prepravy aj dopravcu.

Zákazníci často čakali aj niekoľko týždňov, kým sa vyriešili všetky papierovačky okolo prepravy a dohodla sa zmluva s dopravcom. Toto všetko stálo obe strany množstvo času aj financií navyše.

Začali sme sa zamýšľať nad tým, ako pomôcť každej strane ušetriť čas aj peniaze. Hľadali sme riešenie, ktoré by pomohlo zefektívniť celý proces hľadania a následného dohadovania prepravy tovaru. Riešenie sme videli v spojení dopravcu so zákazníkom.

Rozhodli sme sa na trh priniesť platformu HALOCARGO®, ktorá by spojila dopravcov priamo so zákazníkmi a tým by vyriešila všetky tieto problémy. Okrem toho, nám veľmi záležalo aj na tom, aby riešenie bolo ekologické. Našou víziou bolo nie len obmedziť zbytočné papierovačky, ale aj jazdy nákladných áut navyše.

Podarilo sa! Riešenie má meno HALOCARGO® a vy ho môžete vyskúšať.

Mgr. František PETRUF
CEO spoločnosti HALOCARGO®

Prepravy, nevyťažené vozidlá, hodnotenia prepravcov
- všetko na jednom mieste.

Systém prešiel niekoľkými fázami. Nasadenie do praxe prinieslo množstvo nových poznatkov, na ktoré sme museli rýchlo reagovať. Išlo o zásadné zmeny funkcionality.

Dnes je systém na pozadí prepracovaný a zároveň veľmi jednoducho ovládateľný. Okrem toho, že je to príležitosť ako prepravovať najvýhodnejšie, je aj výborným nástrojom na správu a dokonalý prehľad pri preprave.

Postrehy našich zákazníkov

Pri prvom použití systému HALOCARGO® sme ušetrili na relatívne krátkej trase približne 30% ceny. Zásielku, ktorú sme predtým niekoľkokrát prepravovali za 289 € nám dopravca zo siete HALOCARGO® prepravil za 207 €.

— Martin
42 rokov

Stáva sa nám, že vo výrobe našej sesterskej firmy v Taliansku dôjde k výpadku materiálu. V takom prípade potrebujeme expresne dopraviť materiál do Talianska. Vyskúšali sme túto zásielku nahodiť do systému HALOCARGO®. Do 3 hodín sme nakladali tovar do dvoch dodávok. Cena bola štandardná. 

— M. Mulík
logista PS components, s.r.o.

Cargo booking system som využil prvýkrát, ale nie posledný. Aplikácia mi ponúkla najlepšiu cenu za prepravu atypického rozmeru. Som nadmieru spokojný.

— Šimon
34 rokov

Na začiatku sa mi zdal prihlasovací systém komplikovaný, pomohli mi však sprievodné videá a pri ďalších razoch šlo všetko už automatický. Zatiaľ nemám k ničomu výhrady, všetko funguje ako má, faktúry sú vyplácané.

— Marek
44 rokov

So spoločnosťou som spolupracoval už na začiatku existencie a je neskutočné, kam sa posunuli. Mám s nimi len dobré skúsenosti, páči sa mi najmä preverovací systém dopravcov. Vďaka nemu som nemal ani jediný problém s vyplatením faktúry, čo sa v iných spoločnostiach bežne stáva. Len tak ďalej.

— Karol
56 rokov

Spolupráca prináša zisk

Spájanie je veľmi efektívnou stratégiou ako dosiahnuť
s minimálnymi zdrojmi maximálnu efektivitu.

Spoločný marketing prináša nové príležitosti
a otvára brány do sveta.

© 2024 Všetky práva vyhradené pre TG TRANSGROUP s. r. o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti TG TRANSGROUP, s.r.o. Viac informácii