O PLATFORME
HALOCARGO®

NA STARTU JE NEJVÝHODNĚJŠÍ PŘEPRAVA
UŠETŘENÝ ČAS I FÉROVÁ CENA!

„PŘINÁŠÍME FÉROVOU DOPRAVU!"

Jsme HALOCARGO®, aplikace, která představuje řešení přepravy zboží. Již několik let spojujeme dopravců a zákazníků v celé EU.

Už po několika měsících podnikání v oblasti přepravy jsme zjistili, že je velký zájem o platformu, která by zastřešila spojení dopravců a jejich zákazníků. Často jsme se setkávali s vysokou cenou přepravy, která byla navíc velmi nevýhodná pro zadavatelů přepravy i dopravce.

Zákazníci často čekali i několik týdnů, než se vyřešily vše papírování kolem přepravy a dohodla se smlouva s dopravcem. Toto vše stálo obě strany množství času i financí navíc.

Začali jsme se zamýšlet nad tím, jak pomoci každé straně ušetřit čas i peníze. Hledali jsme řešení, které by pomohlo zefektivnit celý proces hledání a následného dohadování přepravy zboží. Řešení jsme viděli ve spojení dopravce se zákazníkem.

Rozhodli jsme se na trh přinést platformu HALOCARGO®, která by spojila dopravců přímo se zákazníky a tím by vyřešila všechny tyto problémy. Kromě toho, nám velmi záleželo na tom, aby řešení bylo ekologické. Naší vizí bylo nejen omezit zbytečné papírování, ale i jízdy nákladních aut navíc.

Podařilo se! Řešení má jméno HALOCARGO® a vy ho můžete vyzkoušet.

Mgr. František PETRUF
CEO společnosti HALOCARGO®

Přepravy, nevytížená vozidla, hodnocení dopravců
- vše na jednom místě.

Systém prošel několika fázemi. Nasazení do praxe přineslo množství nových poznatků, na které jsme museli rychle reagovat. Šlo o zásadní změny funkcionality.

Dnes je systém na pozadí propracovaný a zároveň velmi jednoduše ovladatelný. Kromě toho, že je to příležitost jak přepravovat nejvýhodnější, je také výborným nástrojem pro správu a dokonalý přehled při přepravě.

Postřehy našich zákazníků

Při prvním použití systému HALOCARGO® jsme ušetřili na relativně krátké trase přibližně 30% ceny. Zásilku, kterou jsme předtím několikrát přepravováni za 289 € nám dopravce ze sítě HALOCARGO® přepravil za 207 €.

— Martin
42 let

Stává se nám, že ve výrobě naší sesterské firmy v Itálii dojde k výpadku materiálu. V takovém případě potřebujeme expresně dopravit materiál do Itálie. Vyzkoušeli jsme tuto zásilku nahodit do systému HALOCARGO®. Do 3 hodin jsme nakládali zboží do dvou dodávek. Cena byla standardní.

— M. Mulík
logista PS components, s.r.o.

Cargo booking system jsem využil poprvé, ale ne poslední. Aplikace mi nabídla nejlepší cenu za přepravu atypického rozměru. Jsem nadmíru spokojený.

— Šimon
34 let

Na začátku se mi zdál přihlašovací systém komplikovaný, pomohli mi však doprovodné videa a pak šlo všechno už automaticky. Zatím nemám k ničemu výhrady, vše funguje jak má, faktury jsou vypláceny.

— Marek
44 let

Se společností jsem spolupracoval už na začátku existence a je neskutečné, kam se posunuly. Mám s nimi jen dobré zkušenosti, líbí se mi zejména ověřovací systém dopravců. Díky němu jsem neměl ani jediný problém s vyplacením faktury, co se v jiných společnostech běžně stává. Jen tak dál.

— Karol
56 let

Spolupráce přináší zisk

Spojování je velmi efektivní strategií jak dosáhnout
s minimálními zdroji maximální efektivitu.

Společný marketing přináší nové příležitosti
a otevírá brány do světa.

© 2024 Všechna práva vyhrazena pro TG TRANSGROUP s. r. o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti TG TRANSGROUP, s.r.o. Viac informácii