NOVINKY

Revoluce v přepravě zboží, to je aplikace HALO CARGO®

Když Mgr. František Petruf před pár lety zakládal spediční společnost, ještě ani netušil, že později bude uvádět na trh převratnou platformu pro přepravu zboží a online vytěžování dopravců. Platforma HALOCARGO® dnes spojuje dopravce a zákazníky v celé Evropě a představuje jednoduché řešení přepravy zboží pro každého.

Pro Odesílatele: COKOLI, KDEKOLIV V EU, IHNED A NEJVÝHODNĚJŠÍ.

Jak to celé vzniklo? “Už po několika měsících podnikání v oblasti přepravy jsme zjistili, že je velký zájem o platformu, která by zastřešila spojení dopravců a jejich zákazníků.” říká Mgr. František Petruf, zakladatel HALOCARGO®. A tak se rozhodli vytvořit revoluční platformu, která by spojila dopravců přímo se zákazníkem. Toto unikátní řešení nedávno uvedli na trh a také aj vy ho můžete využít!

Pro Dopravců: PŘIDAL JSEM SE, VYDĚLÁVAM A ŠETŘÍM.

HALOCARGO® šetří Váš čas i peníze


Pokud se přidáte k HALOCARGO® získáte výhody, které ušetří Vaše náklady a peníze.

Připravujeme: Výrazné slevy u ostatních partnerů sítě, což vám umožní nakupovat pohonné hmoty, náhradní díly, pojištění a dokonce i právní služby za bezkonkurenční ceny.

Navíc, tam kde končí konkurence, začíná spolupráce. “My v HALOCARGO® věříme, že pomáhat si v podnikání má smysl.” vysvětluje Mgr. F. Petruf.

“Dokážeme tak poskytovat nákladní dopravu každého druhu kdykoliv, ihned a za ceny, které zákazníka potěší.”

A v čem spočívá spolupráce? Například díky společnému marketingu bude Vaše značka růst spolu s HALOCARGO®. Koncept této spolupráce "bez konkurence" si zapojené firmy velmi pochvalují.

S HALOCARGO® po Slovensku i do celé Evropy
Co revoluční platforma dokáže? Spojí Vás s celou Evropou. A to bez nutnosti znalosti jazyka. Díky systému "Unikátní komunikátor" komunikujete pohodlně ve svém jazyce.
Přes aplikaci můžete najít svého volného přepravce a dotazy můžete zadávat neomezeně, 24/7. Svou zakázku si dohodnete jednoduše, jedním kliknutím.

A to není všechno! “Pro registrovaných máme další výhody”, pokračuje Petruf, “ Platforma HALOCARGO® automaticky vygeneruje přepravní dokumenty, které stačí už jen podepsat.” Pokud vynecháte papírování, ušetříte svůj čas i nakonec i tuto planetu.

“Používání platformy je bezpečné. Máme až 5- úrovňové ověřování, abychom registrovaným zajistili maximální ochranu.”, říká Mgr. F. Petruf a dodává, že velký zájem ze strany dopravců i odesílatelů ho opravdu těší.

Platformu HALOCARGO® mohou využívat Odesílatelé bez omezení a zbytečného nákupu drahých licencí. A Dopravci za bezkonkurenční roční poplatek. Vyzkoušejte ji ještě dnes. Přepravujte rychleji, výhodněji a bezpečněji!

Jdi zpět

© 2024 Všechna práva vyhrazena pro TG TRANSGROUP s. r. o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti TG TRANSGROUP, s.r.o. Viac informácii